Екс-заступник екс-губернатора отримав нову посаду

Екс-заступник екс-губернатора отримав нову посаду

Колишній перший заступник екс-голови Черкаської облдержадміністрації Олександра Черевка Петро Гаман призначений начальником головного управління держземагенства в Черкаські області.

Цю інформацію «Новій Добі» підтвердили у самому управлінні.
Заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Едуард Івакін на запитання, чи узгоджувалося призначення Гамана з керівництвом області, пояснив, що усі призначення начальників територіальних підрозділів узгоджуються з головою ОДА.

Довідково: Петро Гаман, народився 1962 року на Львівщині. Має досвід служби в лавах Радянської Армії. Працював заступником головного лікаря з адміністративно-господарської роботи, заступником головного лікаря з господарсько-технічної роботи санаторію “Юність”, що у місті Трускавці Львівської області. З 1994 року по 2000 рік працював заступником головного лікаря із загальних питань та заступником головного лікаря з економічних питань дитячого санаторію “Джерело” міста Трускавця Львівської області, а потім – генеральним директором та директором санаторію “Карпатські зорі”, що у селі Модричі Дрогобицького району Львівської області.
Упродовж 1990-1998 років – депутат Трускавецької міської ради 2 –го скликання, а у 2003 році – обраний депутатом Дрогобицької районної ради.
Закінчивши у 2001 році Львівський філіал Української Академії державного управління при Президентові України, здобув кваліфікацію магістра з державного управління.
У 2005 році призначений начальником Головного управління праці та соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації, а у травні 2006 року – заступником губернатора та в першим заступником голови Черкаської облдержадміністрації, де пропрацював до 2010 року.
У 2010 році – перший проректор Східноєвропейського університету економіки і менеджменту. З 2013 року – професор кафедри державного управління Національного університету біоресурсів і природокористування Кабінету Міністрів України.

З липня до вересня 2013 року обіймав посаду завідувача сектору з упровадження економічних реформ відділу радників голови Черкаської обласної державної адміністрації.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x