Два дні українські журналісти подорожували Черкащиною

Два дні українські журналісти подорожували Черкащиною

Група журналістів із різних куточків нашої країни впродовж двох днів, 26 та 27 вересня, мандрувала мальовничими куточками Черкаського краю. Прес-тур «Пізнаймо Україну разом» відбувся в рамках проведення інвестиційного форуму. Організатори – Журналістський фонд НСЖ України, Черкаська обласна державна адміністрація. Про це інформує прес-служба облдержадміністрації.

– Досі мені не раз доводилося бувати на Черкащині. Та останні враження від нашого дводенного прес-туру перевершили попередні. Хоча тоді я їздив в екопоселення і так загорівся розповідями їхніх жителів, що мало не надумав переїжджати на Черкащину. В музеях Богдана Хмельницького, Тараса Шевченка, в Іллінській церкві був уперше. Вразило, що в Черкасах ще з радянських часів працює завод, який випускає продукцію для військових, – ділиться враженнями фотожурналіст українського національного інформаційного агентства “Укрінформ” Павло Багмут. – Із Черкащини починалась Україна. Це – серце України. І під час цієї поїздки я перейнявся цим духом…

– Останнім часом я доволі часто бувала на Черкащині. Їздила з колегами до Сергія Проскурні на перегляд частин вистави “Тарас. Епос”. У наступному році буде 200-річний ювілей від дня народження Тараса Шевченка, і цю виставу показуватимуть протягом 6 годин, – каже журналіст газети “Україна молода” Людмила Олтаржевська. – Тоді враження від цього краю були здебільшого “театральними”, а тепер вони трошки розширилися. Звісно, що в кращий бік. Ніколи раніше не була ні в Чигирині, ні в Суботові. Наступного разу планую приїхати туди з родиною.
У рамках дводенного прес-туру журналісти з різних регіонів України взяли участь у відкритті інвестиційного форуму та поспілкувалися з головою Черкаської облдержадміністрації Сергієм Тулубом. На Черкащині для представників мас-медіа була підготовлена насичена програма: вони подорожували Чигиринщиною та Каневом, ознайомилися з роботою Канівської ГЕС та побували на агрофірмі «Маяк» у селі Піщаному Золотоніського району. Журналісти змогли ближче познайомилися з соціально-економічним, історико-культурним, туристичним та інвестиційним потенціалами Черкащини.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x