Канівські дороги взялися ремонтувати

Канівські дороги взялися ремонтувати

Шевченкові іменини стали поштовхом для ремонту канівських автошляхів. Із нагоди 200-річчя від дня його народження в районі планують підлатати цього року 160 кілометрів шляхів. Принаймні про це говорять у Службі автомобільних доріг Черкащини.
Сергій Майданюк, перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області: «Насамперед, звернули увагу на дороги з найбільшою інтенсивністю руху. Черкащина – транзитна область. Є 4 коридори. Тому ми найбільше уваги приділили цим дорогам».
На ремонт під’їзних шляхів до міста виділили понад 100 мільйонів гривень, говорять дорожники. Більшу частину, а саме 66 мільйонів, уже й освоїли.
Канівські шляхи ремонтують 4 бригади. Там фахівці з Одеси, Луганська, Донецька та Києва. Асфальт везуть із заводів Черкащини та Київщини. Латають дороги і черкаським матеріалом. Робітники виконують поточний і середній ремонт покриття.
Сергій Майданюк, перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області: «Для Служби автомобільних доріг на сьогоднішні є указ Президента та розпорядження Кабміну підготуватися до 200-річчя дня народження Шевченка. Щоб не було зволікань – процедура закупівлі в одного учасника. Це щоб не гаяти часу та приступити до ремонту доріг. Бо процедура відкритих торгів – це 2,5-3 місяці. Якби ми почали цю процедуру, то початок ремонту припав би лише на початку жовтня».
У Канівському районі вже відремонтували три основні дороги державного значення, які визначені маршрутами офіційних делегацій, кажуть у Службі автомобільних доріг. На сьогодні ремонтні роботи на автошляхах виконані на 65%. Проте ще 20 км основних доріг на Канівщині слід привести до ладу.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x