Черкаси дістали трояндову винагороду

Черкаси дістали трояндову винагороду

У номінації «Найкраща презентація міста» Черкаси – в золотих призерах. Вихованці освітніх і мистецьких закладів взяли участь у всеукраїнському фестивалі «Писанковий рай». Він відбувався в Києві ще на початку травня.
Людмила Чорномаз, головний спеціаліст управління культури та туризму МВК: «Завдяки роботі наших установ ми змогли презентувати місто Черкаси наскільки добре, що ми виграли в конкурсі «Найкраща презентація міста». Окрім диплома, ми отримали разом із вами 500 кущів троянд».
Черкаські діти розмальовували 500 дерев’яних писанок. За кожну з них дітям дістався трояндовий кущ. Серед власників трояндової винагороди і школа № 20.
Людмила Кіта, директор спеціалізованої школи № 20: «Ми представили туди роботи наших учнів – розписані писанки. Несподіванка для нас була, що ми допомогли нашому рідному місту Черкаси стати переможцем у цьому конкурсі».
Сьогодні переможці конкурсу понесли у свої заклади заслужені нагороди. Та вже почали готувати клумби. Навіть прослухали майстер-клас із висадки кущів. Сподіваються: троянди рясно розквітнуть наступного року.
Людмила Кіта, директор спеціалізованої школи № 20: «Я думаю, це дуже гарний подарунок для учнів, які старалися. І вони побачать, що їхні роботи, їхній вклад у такий конкурс оцінений. Їхнє око будуть радувати ті троянди, які через декілька років надзвичайно красиво розцвітуть».

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x