Черкаські опозиціонери не на жарт узялися за підготовку до перевиборів

Черкаські опозиціонери не на жарт узялися за підготовку до перевиборів

Леонід Даценко презентував свою команду, із якою ітиме на вибори. Поруч із ним – майже всі знайомі обличчя. Це і Анатолій Бондаренко – голова обласної «Батьківщини», і свободівець Юрій Ботнар, і член політради партії «ВО «Батьківщина» Максим Поляков. У Каневі довіреною особою Леоніда Даценка буде Віра Носенко, а в Золотоноші – Тетяна Говоркова. Виборчий штаб кандидата Даценка очолить Юрій Сушко, а керуватиме виборчою кампанією депутат облради Наталія Старікова.

Наталія Старікова, майбутній керівник виборчої кампанії Л. Даценка: «Це непроста дуже місія, але я вірю в тих людей, з якими я іду разом, і найголовніше – в наших виборців, у людей, які хочуть позитивних змін. Я ставлю питання сама собі: якими будуть вибори. І відповідаю: вони не будуть легкими».
Віра Носенко, довірена особа Л. Даценка по м. Канів: «У нас є, за що боротися, в нас є свій народний депутат, якого ми обрали. І дай, Боже, нам усім, виборцям, знову віддати свій голос за того, за кого ми віддавали. І я думаю, ми з цим завданням справимося».

Леонід Даценко на прес-конференції не тільки презентував свій майбутній виборчий штаб, а й сказав, кого на цих виборах вважає найбільшим конкурентом.
Леонід Даценко, політик: «Звичайно ж, це антинародна українська влада, яку символізує в нас в області донецька бригада на чолі з Тулубом. Оце наші головні конкуренти, опоненти».
Леонід Даценко повідомив і про те, які технології фальсифікації будуть застосовані на цих виборах. Перша загроза – це підкуп виборців кандидатами-олігархами. Друга – адміністративний тиск. Сенсаційну заяву щодо майбутніх методів фальсифікації зробив член політради «ВО «Батьківщина» Максим Поляков.
Максим Поляков, член майбутнього виборчого штабу Л. Даценка: «Уже протягом місяця за дорученням адміністрації Президента Сергій Борисович Тулуб готує команду «тітушок», тренується до 150 осіб не тільки з Черкащини, з конкретним завданням – щодо віджимання результатів виборів. Про що це говорить? Про те, що вибори вони програють стовідсотково, що переможе Даценко та переможе Булатецький».

Та, незважаючи на великі перешкоди, що їм доведеться здолати, представники команди Леоніда Даценка переконані в майбутній перемозі. Головне завдання тепер, вважають вони, – забезпечити явку виборців.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x