На Тальнівщині очищують землю від пестицидів

На Тальнівщині очищують землю від пестицидів

Торік було вивезено близько 24 т непридатних пестицидів з території Тальнівщини. На сьогодні цих небезпечних речовин лишається ще понад 20 т. І є вони практично в кожному населеному пункті, повідомили “Новій Добі” у прес-службі Тальнівської РДА.

Сільські ради району перерахували на рахунок управління агропромислового розвитку Тальнівської райдержадміністрації 64 тисячі гривень, щоб залишки невідомих непридатних та заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин були перезатарені.

– Наразі тривають роботи з перезатарення пестицидів, які накопичились ще з радянських часів на колишніх, в переважній більшості зруйнованих, хімскладах, – говорить завідувач сектору з питань цивільного захисту та оборонної роботи Тальнівської райдержадміністрації Володимир Гречка. – Дані роботи проводять спеціалісти аварійно-рятувального загону спеціального призначення Державної служби з надзвичайних ситуацій у Черкаській області. Пестициди, які є джерелом забруднення ґрунту, атмосферного повітря, поверхневих і підземних вод високотоксичними хімічними елементами та їхніми сполуками, збираються та герметично упаковуються в спеціальну тару. В такому вигляді вони будуть зберігатися в пристосованому приміщенні, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу, до моменту їхнього вивезення. Роботи планується провести за 7-10 днів.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x