Даценко: Влада «зачищає» 197-й округ для Тулуба

Даценко: Влада «зачищає» 197-й округ для Тулуба

Черкаська обласна влада «зачищає» 197-й округ для того, щоб забезпечити собі перемогу для свого кандидата на позачергових виборах 15 грудня. Про це сьогодні розповів Новій Добі координатор об’єднаної опозиції Черкащини Леонід Даценко.

Як говорить пан Даценко, міський голова Канева Віктор Ніколенко був змушений написати заяву про складання повноважень. До цього кроку його нібито змусили тиск та погрози з боку обласної влади. Написав заяву про звільнення й генеральний директор Шевченківського національного заповідника Василь Коломієць. А на найближчій сесії міськради Канева очікують на відставку секретаря міськради Олега Калниболоцького.

На переконання лідера черкаської опозиції, саме голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб буде кандидатом від влади на 197-ому окрузі.

– Нехай Тулуб вже йде на вибори, – заявив Леонід Даценко. – Нехай люди дадуть оцінку його «покращенню». Це буде добре у будь-якому випадку: виграє – поїде з Черкащини працювати в парламенті, програє – Янукович вижене його з губернаторського кабінету.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x