Грошей на зарплату медикам не вистачає

Грошей на зарплату медикам не вистачає

Заборгованість по зарплаті на черкаських підприємствах зменшилась на півтора мільйона гривень. Проте, для того, щоб повністю ліквідувати її на підприємствах комунальної власності не вистачає 8 мільонів гривень. Поки що заборгованість в бюджетних установах міста відсутня повністю. Проте, як свідчить оперативна інформація, надана «Новій Добі» департаментом економіки та розвитку Черкаської міської ради, для виплати зарплати у жовтні працівникам медичної галузі, не вистачає майже 2 млн. грн.

Найбільше (4 млн. грн) Черкащанам заборгували 12 підприємств-банкрутів. Економічно-активні підприємства не виплатили зарплат на суму 3,8 млн. грн.. Ще 180,9 тис. грн. винні черкащанам 2 підприємства, що призупинили свою діяльність – 180,9 тис. грн.

Наразі заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств комунальної власності, що належать до сфери управління Черкаської міської ради, наявна лише у КП «ЧЕЛУАШ» – 123 тис. грн. Незважаючи на те, що лише кілька тижнів тому рішенням міськради саме цьому підприємству було виділено 722 тис. грн..
Повністю ліквідувати заборгованість із виплати заробітної плати вдалося КП «Черкасиелектротранс». Так само, як і КП «ЧЕЛУАШ» на потреби підприємства в бюджеті міста було передбачено 2 мільйони 176 тисяч гривень. Завдяки субвенції з бюджету заборгованість у сумі 369,2 тис. грн. погашено.

Всього по комунальних підприємствах Черкас погашено заборгованість із заробітної плати на суму 576,9 тисяч гривень.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x