На порятунок дуба Залізняка в заповіднику не вистачає коштів

На порятунок дуба Залізняка в заповіднику не вистачає коштів

Тисячолітній дуб Максима Залізняка, розташований на території Національного історико-культурного заповідника «Чигирин», потребує постійних заходів для догляду й оздоровлення, а в держави на це немає коштів. Про це \”Новій Добі\” повідомив Богдан Легоняк, зав. філією «Холодний Яр» НІКЗ «Чигирин».

Тричі на рік з цією метою здійснюється обробка проти шкідників та хвороб, видаляються сухі гілки, вносяться поживні речовини, проводиться догляд за кроною. Нині коштів на це не вистачає, повідомляють у заповіднику.

На порятунок дуба Залізняка в заповіднику не вистачає коштів

– На жаль, державою не передбачено фінансування цих потреб. Усе, що зроблено на сьогодні, виконано за кошти благодійників. Цього року частину робіт вдалося виконати, а ще частину терміново потрібно зробити. Необхідна заміна спеціальних канатів, якими закріплені основні гілки до стовбура (система «Кобра»), видалення сухих гілок із крони, обробка дерева на зиму проти шкідників та хвороб. Для виконання цих робіт потрібно близько 12 тисяч гривень. Просимо всіх небайдужих людей відгукнутися для допомоги в цій благородній справі, – говорить Богдан Легоняк.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x