Черкаський аеропорт зацікавив іспанців

Черкаський аеропорт зацікавив іспанців

У рамках візиту черкаської делегації під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Анатолія Івашкевича та президента Черкаської торгово-промислової палати Сергія Першина в Мадрид Королівства Іспанії, який проходив 7-10 жовтня, наші чиновники та підприємці ознайомили іспанців з умовами інвестування в економіку черкаського регіону. Про це «Новій Добі» повідомили в прес-службі черкаської ОДА.

Зокрема представникам 49-ти іспанських компаній представили і такі інвестиційні проекти , як « Створення туристичного комплексу в м. Черкаси « Дніпровський берег» та «Розвиток та реконструкція Міжнародного аеропорту Черкаси – Міжнародного авіаційного терміналу України ». Причому останній викликав у іспанських бізнесменів особливий інтерес. Хто знає , може бути , хоч їм вдасться повернути наш аеропорт до життя.
У цілому ж представники черкаської делегації презентували іспанцям 20 інвестиційних проектів і пропозицій , для реалізації яких є 20 вільних земельних ділянок і 15 вільних приміщень. Черкаські посадовці уже найближчим часом чекають у гості іспанців, готових до співпраці.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x