Виборцям Черкащини бракує політичної зрілості

Виборцям Черкащини бракує політичної зрілості

Виборцям Черкащини бракує не лише політичної освіченості, а й політичної зрілості. Про це говорилося на круглому столі «Вибори-2013: прогнози та сподівання», що відбувся днями у «Новій Добі» в Черкасах.

– Наші виборці як діти. От запропонуйте дитині зробити вибір: одна цукерка сьогодні, просто зараз, або ж дві чи навіть три завтра. Будь-яка дитина вибере одну сьогодні, – говорить Віталій Латишев, редактор інтернет-видання «Прес-центр». – Так і наші черкащани: вони виберуть сто чи двісті гривень (чи кіло гречки, чи дитячий майданчик) від кандидата за свій голос, і не будуть замислюватись над тим, що ця людина прийде до парламенту і писатиме закони, за якими ми будемо жити завтра.

Пана Латишева підтримали ініш учасники дискусії. Дійсно, поки що нічого не чути ні про програми кандидатів по тих проблемних округах, де проходитимуть вибори 15 грудня, ні про якісь їхні законодавчі ініціативи тощо. Це зумовлено, на думку експертів, коротким терміном передвиборчої кампанії, коли у кандидатів немає часу вести просвітницьку роботу, а у виборців немає часу (та й особливого бажання) вникати у політичну позицію кандидата.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x