На Катеринопільщині роздали усіх нетелів

На Катеринопільщині роздали усіх нетелів

Обласна Програма розвитку галузі молочного скотарства в Черкаській області на 2010-2020 роки в районі виконано. Про це звітують «Новій Добі» у Катеринопільській РДА.

Жителям району вручено 25 нетелів, що становить 100 відсотків виконання обласної Програми розвитку галузі молочного скотарства в Черкаській області на 2010-2020 роки на базі Катеринопільського району.

На реалізацію програми у районі використано 210 тисяч гривень, з них з районного бюджету – 30 тисяч гривень, субвенція сільських і селищних рад становить 180 тисяч гривень. З обласного бюджету виділено на втілення в життя на Катеринопільщині даної програми 11 720 гривень.

Голова райдержадміністрації Олексій Бардаченко у селі Новоселиця вручив сертифікати на нетелів ще сімом сім’ям, які виявили бажання займатися молочним скотарством. До цього нетелів вже отримали 19 громадян. Вручення відбулося у селі Новоселиця, де успішно проводиться програма соціального партнерства, а у місцевому сільгопідприємстві ФГ «Новоселиця» вже протягом тривалого часу розвивається тваринницька галузь.
– Перевага при отриманні нетелів надавалася в першу чергу багатодітним та молодим сім’ям, матерям-героїням, інвалідам та учасникам бойових дій, – наголосив голова райдержадміністрації Олексій Бардаченко.

Громадяни, які стали власниками корів, задоволені тим, що така програма існує й успішно реалізується в районі. Результатом її стане розвиток тваринницької галузі, що зрештою призведе до зростання добробуту сільських жителів.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x