При епідемії грипу в Черкасах терапевтичні ліжка готові перепрофілювати на інфекційні

При епідемії грипу в Черкасах терапевтичні ліжка готові перепрофілювати на інфекційні

Готуватися до початку епідемії грипу черкаська влада почала ще в минулому році – як тільки закінчилася остання хвиля захворюваності. За рік у черкаських поліклініках підготували кабінети для щеплень, де всі охочі можуть ввести вакцину проти грипу. Але тільки за кількох умов. Про них «Нова Доба» дізналася під час прес-конференції з керівництвом департаменту охорони здоров’я Черкаської області.

– По-перше, вводити вакцину медична сестра має право тільки після огляду пацієнта лікарем, – каже заступник керівника Департаменту охорони здоров\’я та соціальної політики Черкаського міськвиконкому Надія Гетьман. – Друга обов\’язкова умова – це наявність чека про купівлю вакцини.

Справа в тому, що вакцину проти грипу краще вводити в день покупки, в крайньому разі – наступного дня, адже вона дуже чутлива до умов зберігання і транспортування. Якщо їх не дотримуватися, вакцина може навіть зашкодити. Тому краще всього ввести її відразу після придбання в аптеці.

Чек потрібно зберігати на випадок виникнення будь-яких ускладнень після її введення.
– Крім кабінетів для щеплень, ми підготували інфекційні відділення до прийому хворих, – продовжує Надія Гетьман. – А в разі різкого збільшення їх кількості готові перепрофілювати терапевтичні ліжка на інфекційні.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x