Черкаська область отримає 37 машин швидкої допомоги

Черкаська область отримає 37 машин швидкої допомоги

Черкаська область планує отримати 37 автомобілів швидкої медичної допомоги. Про це «Новій Добі» повідомили в прес-службі департаменту охорони здоров’я Черкаської ОДА.

Як повідомляє директор КУ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР» Владислав Свириденко, за результатами тендеру, проведеного МОЗ України, з цих 37 автомобілів 4 «швидких» класу А (лінійна терапія), 28 машини класу В (інтенсивна терапія) і 5 автомобілі класу С (реанімобіль).

– Третина автомобілів повинні вже надійти в грудні цього року, а решта протягом першого кварталу 2014 року, – відзначив Владислав Свириденко.

За словами Владислава Івановича, наразі на балансі в Центрі екстреної допомоги та медицини катастроф області знаходиться 103 бригади швидкої допомоги. Вони забезпечені всім необхідним у межах своїх повноважень.
– Так, станом на 07.11.2013 бригадами швидкої медичної допомоги було здійснено 307 824 виїздів, – наголосив директор Центру. – Ними дотримано нормативів доїзду до пацієнта по місту до 10 хвилин у 96, 2% випадків, а в сільській місцевості до 20 хвилин – 86,3% випадків.

Окрім цього, Владислав Свириденко додав, що на сьогодні в Центрі екстреної медичної допомоги працює 1 295 медичних працівників, із них 108 лікарів та 599 молодших медичних спеціалістів. За добу вони в середньому обслуговують близько 800 викликів.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x