„Черкаський край” відзначив 95-річчя

„Черкаський край” відзначив 95-річчя

Найстаріша обласна газета „Черкаський край” відсвяткувала 95 років з початку виходу першого номеру. Привітати видання з ювілеєм прийшли засновники, представники обласної влади, партнери та колеги-журналісти. Серед них був і власний кореспондент „Нової Доби”

– Газета – це насамперед люди, які своїм розумом, серцем творять історію Черкаського краю, – зазначив, вітаючи ювілярів, голова облдержадміністрації Сергій Тулуб. – Ми пишаємося вами. Тим, що ви ніколи протягом свого шляху не були заангажовані і об’єктивно висвітлювали всі події, у тому числі і діяльність обласної влади.

На завершення Сергій Борисович пообіцяв, що облдержадміністрація завжди підтримуватиме діяльність газети та запропонував присутньому на святі голові обласної ради на найближчій сесії вирішити питання про те, щоб „прибрати з назви посади керівника газети букви в. о.”.

Довідково: Перший випуск газети, що нині зветься „Черкаський край” відбувся в листопаді 1918 року. Саме тоді було надруковано перший номер першої більшовицької газети на Черкащині – органу Черкаського підпільного окружного комітету КП(б)У – „Знамя комунизма”. Після цього газета неодноразово змінювала назву, формат і штат, але завжди залишалася трибуною радянської влади. 7 лютого 1954 року в обласному центрі щойно утвореної Черкаської області вийшов перший номер „Черкаської правди”. Під цією назвою друкований орган обласного і міського комітетів Комуністичної партії, обласної і міської рад депутатів трудящих проіснував до розпаду Радянського Союзу. 3 січня 1992 року газета отримала нинішню назву „Черкаський край”. Нині засновниками видання є обласна рада та трудовий колектив редакції.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x