Демонтаж незаконно встановлених споруд розпочато

Демонтаж незаконно встановлених споруд розпочато

На виконання рішення міськвиконкому 8 листопада в Черкасах розпочався демонтаж самовільно встановлених громадянами кіосків. Про це «Новій Добі» повідомили у прес-службі міськради.

– Робоча група з впорядкування території, підготовки та проведення демонтажу тимчасових споруд, перевірила й встановила 288 незаконних тимчасових споруд та близько 300 білбордів, які підлягають знесенню, – говорить заступник голови робочої групи, начальник управління інспектування Черкаської міської ради Олександр Давиденко. – Першочергово планується демонтувати 80 таких об’єктів. Розпочали з ринку по вул. Луначарського. Тут лише на 4 із 11 наявних кіосків належно оформлено паспорти прив’язки тимчасової споруди.
Олександр Давиденко розповів, що, перш ніж здійснювати примусовий демонтаж самовільно встановлених споруд, власникам було запропоновано самостійно їх знести у встановлений термін – за 2 тижні. Оскільки цей час минув, а кіоски залишились на місці, їх прибиратимуть примусово.
Споруди, за словами пана Давиденка, буде відтранспортовано на штрафмайданчик.
– При бажанні власник може забрати свій кіоск, попередньо сплативши штраф у розмірі від 850 до 1700 гривень за незаконне розміщення свого об’єкта на території міста та витрати на транспортування до штрафмайданчика. Якщо ж підприємець не звернеться у відведений комісією час, тоді його кіоск буде передано для подальшої експлуатації в КП «Дирекція парків» чи КП «Черкасиінвестбуд», – наголошує Олександр Давиденко.
Вже до наступної весни міська влада збирається повністю завершити роботи з демонтажу всіх незаконно встановлених споруд та білбордів.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x