15 листопада – свято дітей у Японії

15 листопада – свято дітей у Японії

Переклад назви свята дуже простий: „сіті” – це 7, „го” – це 5, а „сан” – 3.

Цей дитяче свято, історія якого налічує вже більше 300 років, можна назвати загальним днем народження всіх дітей, яким нині виповнилося 3, 5 або 7 років. Ці цифри здавна вважалися в Японії магічними, а відповідні їм вікові періоди – переломними в житті дітей.

Батьки завжди дбали про те, щоб зробити це свято незабутнім і яскравим в житті дитини. Головний урочистий звичай свята – відвідини храму. Дорослі приводять святково вбраних хлопчиків трьох і п\’яти років і дівчаток трьох і семи років в синтоїстський храм, щоб подякувати богам за те, що діти виросли здоровими і щасливими.

15 листопада – свято дітей у Японії

15 листопада – День вторинної переробки
Головна мета свята – привернути увагу влади, громадськості та промислових структур до проблема накопичення відходів

Запаси природних ресурсів, наявних на Землі, не безмежні. Нераціональне їх використання призвело до того, що на сьогоднішній день людство вже витратило приблизно третина цих ресурсів. Саме тому важливо витрачати їх економно, одночасно підшукуючи їм альтернативу і займаючись вторинною переробкою вже використаної сировини. Однією з причин глобального потепління називають «парниковий ефект», в тому числі через величезні гір промислового та побутового сміття. Люди викидають тонни поліетиленових пакетів, всіляких упаковок, покришок, побутової техніки та інших відходів, розкладання яких триватиме століттями.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x