Черкасам повернули землю вартістю в 1,2 млн грн

Черкасам повернули землю вартістю в 1,2 млн грн

Прокуратура м. Черкаси перевірила дотримання вимог земельного законодавства Черкаською міською радою. Про це «Новій Добі» повідомили в прес-службі прокуратури міста.

Зокрема, йдеться про розпорядження землями комунальної власності, передача в користування яких має проводитись виключно на конкурентних засадах, через проведення земельних торгів.
– Встановлено, що в червні 2013 року рішенням Черкаської міської ради місцевому підприємству без проведення земельного аукціону продовжено до 25 років термін оренди земельної ділянки площею понад 3 тисячі квадратних метрів. При цьому зацікавлена особа не мала переважного права для отримання цієї землі в подальше користування. Внаслідок прийняття вказаного рішення ділянка вартістю понад 1 млн 200 тис. грн безпідставно вибула з користування територіальної громади Черкас, – інформує прокурор міста Черкаси Олександр Маслюк.
З метою захисту інтересів держави та громади міста він звернувся до господарського суду Черкаської області з позовною заявою про скасування рішення Черкаської міської ради та повернення землі в її розпорядження. Рішенням суду позовні вимоги прокурора задоволені в повному обсязі

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x