Черкащани, яким не виплачують допомогу по безробіттю, можуть скаржитись на гарячу лінію

Черкащани, яким не виплачують допомогу по безробіттю, можуть скаржитись на гарячу лінію

У Державному центрі прагнуть допомогти безробітним швидше отримати соціальну допомогу. Для того, щоб посилити контроль за виплатою, тут запровадили «гарячу лінію». Про це «Новій Добі» повідомили в Державнму центрі зайнятості ( ДЦЗ).

– Відтепер гаряча лінія центру зайнятості працює по-новому. Її фахівці не тільки надаватимуть шукачам роботи, але і збиратимуть інформацію про стан виплат допомоги з безробіттю, – каже директор центру зайнятості Лариса Сидельникова. – Таким чином фахівці матимуть змогу оперативно вирішувати проблеми з виплатами, якщо вони виникатимуть з вини працівників місцевих центрів зайнятості.

Н такий крок ДЦЗ був вимушений піти у зв’язку із безліччю скарг, пов\’язаних з фінансуванням і виплатою допомоги з безробіття.
Повідомити про проблеми з виплатами допомоги по безробіттю можна в робочі дні з 9 ранку до 18 вечора по телефону 0-800-50-50-60. Крім того, в будь-який час можна залишити повідомлення на інформаційному порталі Державного центру зайнятості http://www.dcz.gov.ua.

– Всі звернення щодо проблем з виплатою допомоги по безробіттю незалежно від того, як вони потрапили до фахівців МЦЗ, будуть збиратися в єдину базу, – наголосила голова Державного центру зайнятості. – Таким чином, ми отримаємо поіменний список тих, у кого виникли проблеми з отриманням такої допомоги.

Крім того, фахівці ДЦЗ відвідуватимуть регіони для того, щоб мати можливість побачити реальну ситуацію та в режимі on-line відповідати та реагувати на гострі питання, які сьогодні виникають безробітних. Графік візитів уже розроблено.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x