Хлопчик з Черкаської області – лауреат Міжнародної премії імені Джузеппе Шіакка

Хлопчик з Черкаської області – лауреат Міжнародної премії імені Джузеппе Шіакка

Дев\’ятирічний Віталій Нечаєв зі Звенигородки, що на Черкащині, отримав титул Абсолютного Переможця цьогорічної Міжнародної премії імені Джузеппе Шіакка, вручення якої відбулося в суботу 16 листопада 2013 року, в Папському Урбаніанському університеті. Про Це «Нова Доба» зізналася з сайту Радіо Ватикану.

Маленький вундеркінд є активним учасником конкурсів та олімпіад міжнародного рівня. Зокрема, він став призером конкурсу знавців рідної, української мови, отримав срібний Сертифікат Міжнародного інтерактивного конкурсу з історії, хімії, фізики та біології .

Почесним дипломом також нагороджений ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Анатолій Кузьмінський.

Хлопчик з Черкаської області - лауреат Міжнародної премії імені Джузеппе Шіакка

В урочистій церемонії в Папському Урбаніанському університеті взяли участь колумбійський кардинал Даріо Кастрільйон Ойос, почесний президент згаданої премії, батько Бруно Ліма, глава Інституту міжнародних юридично-економічних і соціальних досліджень, який очолює Премію імені Джузеппе Шіакка, інші видатні церковні та державні особистості, представники Дипломатичного корпусу, акредитованого при Святому Престолі.

Міжнародна асоціація культури та волонтерства «Людина і суспільство» в 2001 році заснувала премію імені Джузеппе Шіакка, італійського юнака, студента архітектури, передчасно трагічно загиблого, який відзначався високими моральними якостями і великодушністю до ближніх, а також був прикладом для молодих поколінь. Ця премія присуджується людям, які привернули позитивну увагу громадської думки. Асоціація також збирає кошти на благодійні справи.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x