Черкаський Палац молоді відсвяткує своє повноліття

Черкаський Палац молоді відсвяткує своє повноліття

28 листопада Черкаському Палацу молоді виповнюється вісімнадцять років. З цієї нагоди у закладі відбудеться святковий концерт, відвідати який можуть усі бажаючі. Про це «Нові Добі» повідомили у прес-службі Черкаського міськвиконкому.

У концертній програмі візьмуть участь творчі студії, які діють на базі Палацу молоді. Для глядачів виступлять зразковий колектив сучасної хореографії « Імпульс», танцювальний ансамбль «Арт-Денс», «Жемчуг» та інші гуртки.
– Головним завданням нашого Палацу молоді є залучення до співпраці більшої кількості гуртків, відкриття нових секцій. Зараз ми працюємо переважно в Південно-Західному районі, де проживає близько 36 тисяч черкащан. Надалі ж плануємо розширювати діяльність закладу, залучаючи до Палацу молоді все більше жителів нашого міста, – ділиться планами директор Черкаського міського Палацу молоді Надія Селіонова.

Також з Палацом молоді співпрацюють різні об\’єднання і комітети, які діють у Південно-ахідному районі.
– Ми активно долучаємося до організації загальноміських заходів. Наприклад, 23 листопада в « Будівельніку» відбудуться закриті змагання зі спортивних бальних танців «Кубок Перлини» . Це відбірковий етап до Чемпіонату України. Наш заклад надасть апаратуру і необхідне спорядження, – зазначає Надія Селіонова. – Причому в Палаці молоді діють не тільки творчі та спортивні студії для дітей та підлітків. У нас є клуб- довгожитель «Перехрестя». Тут збираються літні люди, спілкуються за інтересами, влаштовують різні конкурси та танці. Приємно бачити, що наші бабусі й дідусі можуть знайти нових знайомих і добре провести час.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x