Черкаська бодібілдерша підкорила чемпіонат світу

Черкаська спортсменка Ганна Круковська перемогла на чемпіонаті світу WBPF, який днями завершився в Будапешті. взяло участь більше 300 спортсменів з 45 країн. Команду Samson Team, до складу якої входить і черкащанка, повернулася з гучною перемогою. Про це «Новій Добі» повідомили в прес-службі Samson Team.

За підсумками змагань усі учасниці команди, яку заснував і тренував Володимир Самсоненко увійшли до фіналу.Серед них Дар\’я Мацак та Анна Круковська , які зайняли перші місця в категорії Women Model Physique . А Олександра Костильова , яка приєдналася до команди буквально напередодні завоювала срібну медаль у категорії women\’s Fitness .
Довідково: сьогодні у команді налічується близько 20 дівчат з країн СНД : України, Росії, Молдови, Білорусії та Казахстану.