У Білоусова новий помічник

У Білоусова новий помічник

Новим заступником міського голови став колишній заступник начальника інспекції з питань захисту прав споживачів у Черкаській області Віталій Бойко. Про призначення секретар міської ради Віктор Білоусов повідомив сьогодні під час наради з керівниками структурних підрозділів Черкаського міськвиконкому, повідомили «Новій Добі» у прес-службі МВК.

Новопризначений помічник – 1973 року народження, має три повні вищі освіти: у 1995 році закінчив Білоцерківський державний сільськогосподарський інститут за кваліфікацією – вчений агроном; у 2000 році – Кіровоградський державний технічний університет за кваліфікацією – економіст, а в 2007 році – закінчив Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за кваліфікацією – магістр державного управління.

Віталій Бойко має значний досвід роботи в органах виконавчої влади, стаж державної служби – понад 10 років.
Зокрема, з 2003 по 2005 роки – працював на різних посадах в організаційному відділі апарату Черкаської ОДА, згодом – заступником начальника управління у справах сім’ї та молоді Черкаської ОДА.

З листопада 2005 року до листопада цього року працював заступником начальника інспекції з питань захисту прав споживачів у Черкаській області. Призначений на посаду помічника міського голови в порядку переведення з цієї інспекції.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x