Тулуб прокоментував «інформаційні війни» в регіоні

Тулуб прокоментував «інформаційні війни» в регіоні

Голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб вважає викид інформації про нібито належні йому «іспанські дачі» проявом жорсткої політичної боротьби, яка точиться в області через вибори депутатів на проблемних округах. Так він прокоментував останні публікації в мережі інтернет, які стосувалися його особи. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

– Читаючи деякі ЗМІ, можна подумати, що я володію не лише дачами в Іспанії, а ще пентхаузами в Кремлі, віллами в Дубаях, літаками та кораблями. Це не дивно, адже в області сьогодні йде жорстка політична боротьба. Я не здивуюсь, якщо до 15 грудня з’явиться інформація з підтверджуючими документами, що в мене ще є кратер на Місяці або Марсі чи якась зірка у сонячній системі.

Сучасні технології розвиваються, як кажуть, семимильними кроками. Ще 20 років тому ми не уявляли, що будемо мати бездротовий зв’язок, а пристрій для швидкісної передачі даних зможе поміститися в кишені. Нові можливості породжують і нові виклики інформаційного століття. Тож не дивно, що за допомогою Інтернету будь-кого з нас можна зробити мало не Абрамовичем.

Якщо хочете дізнатися правду, читайте мою декларацію про доходи, яка сьогодні є доступною для перегляду на сайті облдержадміністрації, а коментувати подібні вигадки я не бачу потреби, – звернувся до представників ЗМІ керівник області.

Поряд із цим, поведінку народних депутатів, які за відсутністю його на робочому місці намагалися увірватися в робочий кабінет голови ОДА, Сергій Борисович назвав ще одним способом пошуку сенсацій і провокацій та свідченням невихованості.

«Я готовий зустрітися із будь-яким народним депутатом, у будь-який час. Але ж якщо тільки очікувати на їх візити без попередження, то коли ж працювати!?», – зазначив Сергій Борисович.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x