Поплавський обурений звинуваченнями у використанні брудних технологій

Поплавський обурений звинуваченнями у використанні брудних технологій

Сьогодні з подачі Максима Полякова, довіреної особи Миколи Булатецького, в ЗМІ з’явилася заява щодо виявлення носіїв недостовірної та спотвореної інформації про пана Булатецького, яку начебто знайшли у штабі Михайла Поплавського по вулиці Дашкевича 39, кабінет 100. Ця інформація є зухвалою брехнею, мета якої дискредитувати Михайла Михайловича, як кандидата в народні депутати України. Про це «Новій Добі» повідомили у штабі кандидата в депутати в округу 194 Михайла Поплавського.

«Михайло Поплавський ніколи не мав штабу за вказаною адресою, не замовляв і не друкував вказаних матеріалів», – йдеться в офіційній заяві.

«Ця брехня не має під собою жодних підстав, а відтак є яскравим прикладом брудної перевиборчої технології, направленої проти Михайла Поплавського.
З метою встановленні осіб, які стоять за цією провокацією, Михайло Михайлович Поплавський звернувся з відповідною заявою до правоохоронних органів.

Вимагаємо від пана Полякова надати докази, які підтверджують причетність Михайла Поплавського до «чорних» листівок, або спростувати викладену ним інформацію. В іншому випадку, ми будемо вважати заяву Полякова наклепом та спробою дискредитувати політичних опонентів».

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x