Бракон’єра-чигиринця посадили за грати

Бракон’єра-чигиринця посадили за грати

Рішенням Чигиринського районного суду 24-річний житель Черкаської області був засуджений до позбавлення волі строком на один рік і сім місяців. Про «Новій Добі» повідомили у прес-службі Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури.

Підставою для вироку став доведений факт вчинення 24-річним чоловіком злочину, передбаченого частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України «Незаконний рибний промисел». Після винесення судового рішення зловмисник подав до Апеляційного суду Черкаської області скаргу. Однак цей судовий орган залишив вирок, винесений судом першої інстанції, незмінним. Тепер молодому браконьєрові належить відсидіти понад півтора року за незаконний видобуток риби.

За словами Дмитра Чустрака, Черкаського міжрайонного екологічного прокурора, вина підсудного була в повному обсязі доведена слідством і судом, внаслідок чого апеляційний суд підтвердив, що вирок суду першої інстанції був абсолютно законним. Позиція Городищенського районного суду та державного обвинувача, підкреслив прокурор, заснована на дотриманні актуального кримінального законодавства та урахуванні всіх обставин, ним передбачених, при обранні міри покарання.

Варто відзначити, що засуджений раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за умисні злочини проти чужої власності. Тоді суд засудив його до позбавлення волі, однак хлопець був умовно-достроково звільнений від несення покарання. На жаль, на шлях виправлення він вирішив не ставати, внаслідок чого в цей раз отримав вже реальний термін.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x