На Черкащині побільшало позашкільних гуртків

На Черкащині побільшало позашкільних гуртків

Майже півтисячі гуртків з’явилося в області протягом останніх кількох місяців. Про це «Нова Доба» дізналася в облдержадміністрації.

– Лише з вересня цього року кількість гуртків збільшилася на 486 і становить 3236 гуртків і творчих об’єднань, – каже директор Департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Галина Гаврилюк. – Більшу кількість дітей вдалося охопити шляхом розширення мережі гуртків позашкільних навчальних закладів на базі 58 загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості. Так, кількість гуртків у порівнянні з 2009 роком зросла майже на тисячу.

За її словами, усі позашкільні заклади області нині підключені до мережі Інтернет.

– Упродовж 2012-2013 навчального року вихованці гуртків здобули 3715 нагород у конкурсах та змаганнях різних напрямків. Якщо взяти до уваги минулий навчальний рік, то це на 881 нагороду більше, – сказала Галина Гаврилюк. – Нині в області функціонує і 101 Зразковий творчий колектив. У 2013 році почесне звання здобуло 9 колективів, 3 – підтвердили.

Довідково: загалом в області функціонує 55 позашкільних навчальних закладів різних напрямків і профілів, 14 дитячо-юнацьких спортивних шкіл та Мала академія наук (у цьому році на базі позашкільних навчальних закладів офіційно відкрито 3 територіальні відділення МАН). Позашкільну освіту у цих установах здобувають 50,1 % від загальної кількості дітей, що становить 53 888 осіб. У сільській місцевості діє 11 позашкільних навчальних закладів.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x