Жителі «Луначарки» декілька місяців воюють із міською владою

Жителі «Луначарки» декілька місяців воюють із міською владою

Жителі «Луначарки» декілька місяців воюють із міською владою. Вони відстоюють своє право на комфорт. За словами тамтешніх жителів, рік тому на ремонт їхнього району в бюджеті заклали чималі кошти. Проте досі там так нічого й не зробили. Люди вимушені миритися з відсутністю освітлення, розбитими тротуарами та дорогами.

Пенсіонерка Ольга Яківна скаржиться на відсутність нормального тротуару. Запевняє: в асфальтній пастці травмувався вже не один мешканець мікрорайону.

Ольга Рябокінь, місцева жителька: «Великі дуже вибоїни. Коли дощі пройдуть, то калюжі. Люди похилого віку неодноразово спотикалися».

Немає в районі й освітлення. Його місцевим жителям обіцяли зробити ще з початку року. На реконструкцію мереж у бюджеті заклали понад 50 тисяч гривень.

Олег Дубінський, місцевий житель: «Темрява така, що пройти просто неможливо. А гуляють діти, гуляють жінки з колясками тут».

Непокоїть жителів «Луначарки» й дотична до мікрорайону дорога.
Олександр Бондаренко, місцевий житель: «Світлофори поставлені на перехресті Луначарського й Онопрієнка. Але вони не робочі. Також немає освітлення. Там темно. Коли діти зі школи повертаються, то можуть потрапити під машину».
Олександр Янко, місцевий житель: «Дорога розбита, не можна пройти. На пішохідному переході яма. Діти як проходять, то обляпує їх водою».

Стурбований такою байдужістю владців і голова комітету самоорганізації населення «Луначарський» Руслан Зоря. Говорить: у районі живе чимало пенсіонерів і дітей. Відсутність світла та тротуарів створює їм чималий дискомфорт .

Руслан Зоря, голова КСН «Луначарський»: «Роботи з благоустрою, які були заплановані в мікрорайоні, не проводяться. Прикро те, що коли ми збираємося на наради із заступниками, секретарем міської ради паном Білоусовим, то ніхто не відмовляється. Усі кажуть, що все виконають. Водночас ми бачимо, що ніяких кроків не робиться».

Нині люди збираються гуртом іти шукати правди до мерії.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x