«Яндекс» запустив ресурс для підготовки учнів до ЗНО

«Яндекс» запустив ресурс для підготовки учнів до ЗНО

ТОВ «Яндекс. Україна» ввів у дію безкоштовний інтернет-ресурс для вчителів та учнів «Яндекс. ЗНО». Проект базується на офіційних матеріалах Українського центру оцінювання якості освіти, підготовлених у 2012-2013 роках, та містить 61 тест із усіх 14 предметів, з яких проводиться оцінювання. Про це «Нова Доба» дізналася в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Метою конкурсу «Яндекс. ЗНО» (http://zno.yandex.ua) є забезпечення рівних можливостей для якісної підготовки майбутніх абітурієнтів до зовнішнього оцінювання. Учитель має можливість використовувати тести для тренувального тестування в комп’ютерному класі або просто роздрукувавши потрібну кількість варіантів.

Для контролю успішності на ресурсі передбачено розділ «Мої учні», де педагог може оцінити динаміку результатів тестування кожного учня окремо. Учитель отримує докладний звіт: скільки часу було витрачено, скільки завдань вирішено правильно, у відповідях на які питання було допущено помилки, скільки балів набрав би учень на реальному тестуванні. За результатами такого оцінювання педагог може скоригувати процес підготування, приділяючи увагу питанням, засвоєним раніше.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x