На Черкащині господарюють троє з ТОП-10 власників землі в Україні

На Черкащині господарюють троє з ТОП-10 власників землі в Україні

Аграрний портал Latifundist.com визначив сотню найбільших власників землі в Україні.

Серед них на першому місці аграрний холдинг UkrLandFarming, що має 670 тисяч гектарів. Землі та підприємства розташовані у 23 областях України (зокрема, й на Черкащині – в Уманському та Чигиринському районах). Основний власник – Олег Бахматюк.

На другому місці – Кернел Групп, яка має в своєму розпорядженні 422 тисяч гектарів. Це провідна агропромислова компанія в Україні та Росії. Щороку вона експортує близько 5 млн тон сільськогосподарської продукції. Найбільший в Україні постачальник соняшникової олії й шрота на міжнародний ринок і один з найбільших експортерів зернових. Земельні ділянки, зокрема, й у Черкаській області. Головний господар земель – Андрій Веревський.

ПАТ «Миронівський хлібопродукт» з його 320 тис га розмістився на 4 місці. (NCH Kapital, що посів третє місце, присутній майже в усіх областях, але на Черкащині його земель немає). Об’єднує 20 підприємств. Голова правління – Юрій Косюк. Його виробничі потужності забезпечують повний ланцюг виробництва м\’яса – від вирощування і виробництва кормів, інкубаційних яєць, м\’яса ВРХ та птиці до переробки та реалізації готової продукції.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x