Анатолій Гриценко вийшов з «Батьківщини»

Анатолій Гриценко вийшов з «Батьківщини»

Політик написав заяву про вихід із фракції, пояснивши свій крок неможливістю впливати на рішення, що приймаються фракцією ВО «Батьківщина». Про це «Нова Доба» дізналася з його особистої сторінки у Facebook.

Заяву такого змісту політик зареєстрував сьогодні зранку після вчорашнього рішення фракції, яким його позбавили права участі в її засіданнях.

Після виходу з фракції у статусі позафракційного депутата:

1) залишаюся в опозиції до Президента Януковича і його політики;

2) виконуватиму виборчу програму ВО \”Батьківщина\”, з якою ми разом ішли на вибори і до розробки якої доклав власних зусиль;

3) координуватиму свої дії з опозиційними депутатами, для яких принципи і цінності – не пусті слова.

Рішення про вихід із фракції не було простим. Протягом року в рамках фракції я твердо й послідовно відстоював ті принципи і цінності (оголошені публічно і скріплені підписами Гриценка, Турчинова, Яценюка), на яких наша партія \”Громадянська позиція\” увійшла до складу Об\’єднаної опозиції \”Батьківщина\”. Ви все це бачили. Так само бачите, чим воно завершилося. За цих умов, рішення про вихід із фракції вважаю логічним, відповідальним і чесним.

Довідково: Анатолій Гриценко Український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (з 2012), лідер партії \”Громадянська позиція\”. Полковник запасу.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x