5 помилок при заповненні заяви та декларації на отримання субсидії

Аби оформити житлову субсидію, із травня слід заповнити лише декларацію про доходи та відповідну заяву. Потому людина повинна подати ці документи до органів соціального захисту. У разі, якщо його доходів не вистачає на самостійну оплату житлово-комунальних послуг, таким людям буде призначена субсидія. Бланки заяв і декларацій з інструкціями були надіслані всім жителям міста поштою.

Про те, які проблеми виникають у черкасців при оформленні цієї допомоги, розповідає начальник управління соціального захисту населення Придніпровського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Катерина Бінусова.

– Найбільша проблема для людей – заповнити декларацію про доходи, потрібна підготовча робота, щоб з’ясувати, які були доходи у всіх зареєстрованих за минулий рік (з’ясувати розмір доходів на роботі, зібрати дані про заробітки не за основним місцем роботи, з банку про нараховані відсотки , якщо є депозит, – зауважує вона. – Ще одна складність виникає, якщо людина зареєстрована в одному місці, а фактично проживає в іншому. Платіж і субсидія нараховуються за місцем реєстрації. Раніше нікого це не хвилювало, а тепер ускладнюється процес. Але це вина мешканця, а не спеціалістів. Заявники субсидій повинні реєструватися за фактичним місцем проживання. Якщо є всі дані про доходи, співробітники органів соціального захисту допоможуть заповнити декларацію та заяву.
За її словами, при неправильній подачі зазначеної інформації субсидія може бути призначена, але при звірці з податковою інспекцією та виявленні розбіжностей, буде зроблено перерахунок та переплата утримається у подвійному розмірі.

5 основних помилок, які допускають містяни при оформленні субсидії:

1. Заява заповнюється не від імені власника особового рахунку, а від того, хто фактично проживає. Наприклад, квартира зареєстрована на матір, а проживають син з сім’єю, або навпаки.
2. У декларації вказують доходи на підставі особистих підрахунків, а не довідок із роботи за останній рік.
3. У заяві вказують не всіх зареєстрованих осіб, а лише тих, хто фактично проживає.
4. У заяві вказують тих, хто фактично проживає, але не зареєстрований.
5. У декларації вказують лише заробітну плату з основної роботи та не вказують інші доходи (підробітки, доходи від продажу майна, паї, проценти по вкладах).

За консультаціями та більш детальною інформацією з зазначеного вище питання пропонуємо Вам звернутися до управління соціального захисту населення Соснівського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 117, тел. 37 15 65, 37 23 52, 37 92 79, або до управління соціального захисту населення Придніпровського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, 2 поверх, актовий зал , тел. 36 05 63. 54 22 01.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x