Міліція просить батьків не пускати дітей на акції протесту

Міліція просить батьків не пускати дітей на акції протесту

Серед доставлених до Соснівського райвідділу міліції осіб, що порушували громадський порядок, були й неповнолітні. Тому міліція просить батьків посилити контроль за своїми дітьми.

Про це «Новій Добі» повідомили в СЗГ УМВС України в Черкаській області.

– В переважній більшості серед психологічних особливостей неповнолітніх спостерігається несформованість світогляду, визнання авторитетності і безумовне підкорення волі неформальних лідерів. Такий вплив часто являється асоціальним. В перехідний період підлітки намагаються звільнитись від оцінки і впливу дорослих, вони досить критичні у стосунках з батьками, піддають сумніву поради старших, заперечують «застарілу» систему норм і традицій, – пояснює старший психолог відділу психологічного забезпечення УКЗ УМВС в Черкаській області Тетяна Яскевич. – Це може проявлятися в справжньому бунті, крайності і безкомпромісності у вимогах і поглядах, схильності пред\’являти надмірні претензії іншим людям. Неповнолітні часто вважають свою точку зору найправильнішою, висловлюють готовність боротися, протестувати, сперечатися і відстоювати свою думку будь-якими способами.
Саме в цей час батьки повинні бути особливо уважними та терплячими до дітей, розуміти їх прагнення до самовираження, слідкувати, щоб в період підліткового та юнацького психологічного розвитку вони не потрапили під негативний вплив.
УМВС України в Черкаській області просить громадян, зокрема батьків, убезпечити дітей від участі в масових заходах та вчиненні кримінальних правопорушень.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x