Черкаська мерія досі в барикадах

Черкаська мерія досі в барикадах

Черкаська мерія досі в барикадах. Попри обіцянки тимчасового мера Віктора Білоусова. Ще наприкінці минулого тижня до нього звернулися члени новоствореної міської Народної ради із проханням розбарикадувати адмінбудівлю. Віктор Білоусов пообіцяв зробити це цього понеділка. Нагадаю, суворий режим у мерії ще від минулої середи. Тоді прямісінько у фойє молодики у спортивному назносили мішки з піском. А вікна позатуляли дошками.

Олег Ліходькін, голова депутатської групи «Партії вільних демократів» у міській раді: «Я глибоко переконаний, що ці барикади встановлені не за вказівкою Білоусова, а це вказівка Тулуба. Ми переконані, що пан Білоусов ніяких самостійно рішень не приймає. Обіцянки не виконуються, бо губернатор не дав такої вказівки, а Віктора Федоровича сьогодні взагалі немає в раді».

Віктор Беззубенко, перший заступник міського голови м. Черкаси: «Барикад у мерії немає. Є лише мішки з піском, які лишилися після того періоду, коли робили запобіжні заходи, коли були несанкціоновані дії в ОДА».

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x