Черкаські тролейбусники на межі бунту

Черкаські тролейбусники на межі бунту

Черкаські тролейбусники на межі бунту. Їм знову затримують зарплату. Люди у відчаї і вже готові до страйку. Подробиці – в сюжеті.

– Валера, ты получил зарплату ? А?!
Ось так працівники «Черкасиелектротрансу» щодня вітаються один із одним. Востаннє людям виплатили зарплату ще перед новим роком. Це були гроші за жовтень і листопад. Зараз працюють у борг.
Юрій Руденко, електромонтажник КП «Черкасиелектротранс»: «За грудень не давали, а вже за січень треба давати ось 7 числа за колдоговором. Керівництво нічого не каже щодо цього, взагалі мови немає , ніхто нам не каже, коли буде, що буде».
Директор «Електротрансу» нам теж нічого не захотів пояснювати. Більше того, категорично заборонив заходити на територію тролейбусного парку. Голова профкому підприємства каже: ситуація критична. Робітники місяцями працюють без зарплати. Люди у відчаї і вже готові до страйку.
Лідія Бут, голова профком КП «Черкасиелектротранс»: «Если заработная плата за декабрь не будет выплачена, я не исключаю возможности, что радикально настроенные работники предприятия просто не выйдут на линию».
Зарплату працівникам виплачують із державної субвенції на відшкодування пільгових перевезень. Щомісяця підприємство має отримувати майже мільйон гривень із бюджету. Розпорядник цих коштів – Черкаська міська рада. Але тут лише розводять руками. Мовляв, держава і досі не перерахувала ні копійки.
Ірина Удод, директор департаменту економіки та розвитку МВК: «Це підприємство є дотаційним. Звичайно, в разі затримки проплати державної субвенції виникає от така затримка у виплаті зарплати».
Доки сюжет готувався до ефіру, чиновники повідомили: на підприємство вже перерахували 444 тисячі гривень. Але цих грошей вистачить лише частково перекрити грудневу заборгованість із зарплатні.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x