Конкурс юних поетів «Тарасовими шляхами» відбувся у Кам’янці

Конкурс юних поетів «Тарасовими шляхами» відбувся у Кам’янці

З метою гідного відзначення 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря 14 лютого 2014 року проходив конкурс читців поезії Т. Шевченка та конкурс юних поетів «Тарасовими шляхами». Цього дня в приміщенні районної бібліотеки зібралися шанувальники творчості Кобзаря, переконані в тому, що пам’ять про Т.Г.Шевченка має бути для нас, нащадків, святинею.

Про це «Новій Добі» повідомили в Камянській РДА.

До участі у конкурсі було залучено 86 учнів загальноосвітніх закладів району.
Учасники конкурсу моли можливість переглянути тематичні книжкові виставки, виставку робіт вихованців станції юних техніків, виставку «Родинні реліквії, пов’язані з ім’ям Тараса Шевченка.
Конкурс юних читців поезії Т. Г. Шевченка проходив серед учнів 3-11 класів у таких номінаціях: «Художнє слово» та «Театральне мистецтво».

Справжніми шанувальниками поезії Т.Г.Шевченка показали себе учні початкових класів. З їх уст палко звучали слова поета, зігріті теплотою маленьких сердець. Переможцями конкурсу стали учні: І місце Приходько Вікторія (Косарська ЗОШ), Телевна Ольга (Кам’янська ЗОШ №1), Сергієнко Владислав ( Жаботинська ЗОШ); ІІ місце Булах Ігор (Тимошівська ЗОШ), Копійка Сергій (Телепинська ЗОШ), Онойко Максим (Кам’янська ЗОШ №1); ІІІ місце Глущенко Олександра (Косарська ЗОШ),Олійник Валерія (Ребедайлівська ЗОШ), Климчук Єлизавета (Лузанівська ЗОШ), Тітко Анастасія (Телепинська ЗОШ).

Серед учнів 5-8 класів у номінації «Художнє слово» членами журі визначено призерами таких учнів: І місце Покуль Влада (Тимошівська ЗОШ), ІІ місце Воловик Богдана (Грушківська ЗОШ), Будяк Радміла (Кам’янська ЗОШ №2), ІІІ місце Ярема Юлія (Кам’янська ЗОШ №2).

Серед учнів 9-11 класів переможцями стали: І місце Скічко Інна (Косарська ЗОШ); ІІ місце учениці Кам’янського еколого-економічного ліцею Пудченко Вікторія, Широкопояс Яна; ІІІ місце Чернець Маргарита (Райгородська ЗОШ), Кучеренко Марія (Кам’янська ЗОШ №1). Спецдипломом журі нагороджено Бабенко Єлизавету, Яценко Владислава (Косарська ЗОШ).

Серед юних аматорів сцени І місце посів колектив учнів 11 класу Ревівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІ місце колектив учнів 7 класу Жаботинської ЗОШ, 8 класу Вербівської ЗОШ, колектив учнів 8-9 класів Радиванівської ЗОШ та Чалий Владислав, учень 6 класу Юрчиської ЗОШ; ІІІ місце колектив учнів 9 класу Ревівської ЗОШ, колектив учнів 9 класів Баландинської ЗОШ.

У складі членів журі конкурсу працювали: представники станції юних техніків, будинку творчості дітей та юнацтва, музею, редакції районної газети, районної бібліотеки.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x