Призначено стипендії обдарованим дітям Черкащини

Призначено стипендії обдарованим дітям Черкащини

З метою підтримки талановитої молоді, яка прославляє Черкащину, у 2013 році було засновано стипендію голови обласної державної адміністрації обдарованим дітям.
Торік таку стипендію отримував Нечаєв Віталій, учень 4 класу Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка.

Про це «Новій Добі» повідомили в департаменті освіти і науки Черкаської ОДА.

Цьогоріч стипендії призначені:

Призначено стипендії обдарованим дітям Черкащини

Нечаєву Віталію, учню 5 класу Звенигородської школи імені Тараса Шевченка.
Віталій унікальна дитина, відмінно навчається, має енциклопедичну пам\’ять на дати, цифри, події. Відзначається цілеспрямованістю та наполегливістю у виконанні навчальних завдань і особливо під час самостійного виконання робіт.
Активний учасник шкільних, районних, обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсів та олімпіад, упродовж останніх 3 років здобув численні нагороди: призер конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, диплом І ступеня за найкращий результат у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова – 2012», бронзовий сертифікат учасника Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», сертифікат призера Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Золотий колосок» (2012 рік). У 2011 році отримав премію «Гордість країни». 23 квітня 2013 року нагороджений дипломом II ступеня у номінації «Найдивовижніший» комітету ТОВ «Премія «Диво-дитина». 16 листопада 2013 року отримав титул Абсолютного переможця Міжнародної премії імені Джузеппе Шіакка, вручення якої відбулося в Папському Урбаніанському університеті (Італія, Ватикан). Нагороджений грамотою Посольства України у Ватикані за вагомий особистий внесок у зміцнення авторитету та позитивного іміджу України у світі.

Призначено стипендії обдарованим дітям Черкащини

Вакуленко Олександрі, учениці 9 класу Лисянської загальноосвітньої школи І-ІІІ степенів № 2.
Олександра срібний призер України 2011 року з джиу-джитсу, триразова чемпіонка України з панкратіону, чемпіонка Європи 2012 року з панкратіону, чемпіонка Світу 2013 року з джиу-джитсу, чемпіонка Світу 2013 року з панкратіону. Окрім спортивних досягнень, Олександра зарекомендувала себе як старанна, дисциплінована, працелюбна, уважна учениця, яка користується повагою серед учителів та учнів.

Призначено стипендії обдарованим дітям Черкащини

Сухенко Вікторії, учениці 6 класу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 Черкаської міської ради.
Вікторія – вихованка зразкового художнього танцювального колективу «Вікторія», багаторазова переможниця чемпіонатів, фестивалів, турнірів загальнодержавного, загальноєвропейського та міжнародного рівнів: І місце на Чемпіонаті України з танцювального шоу (м. Одеса), І місце на Всеукраїнському фестивалі хореографічного мистецтва, Всеукраїнських змаганнях з сучасних танців «Весняний вітер» (м. Черкаси), І місце на Міжнародному фестивалі мистецтв «Столиця запрошує» (м. Київ), І місце на міжнародних змаганнях «Кремлівські зірки» (м. Москва, Росія), два перші місця на Чемпіонаті Європи IDF з сучасного танцювального спорту (м. Каніжа, Сербія), володарка Кубку Європи зі стріт-дисциплін, І та ІІ місця Чемпіонату Світу IDF з сучасного танцювального спорту (Угорщина).

Призначено стипендії обдарованим дітям Черкащини

Голобородьку Ігорю, учню 9 класу Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 Канівської міської ради.
Ігор з 2009 року беззмінний чемпіон Черкаської області з карате, бронзовий призер III Кубку світу з карате (2010); бронзовий призер Міжнародних юніорських спортивних змагань з дзюдо (2011); срібний та бронзовий призер V Кубку світу з карате, бронзовий призер Чемпіонату світу з панкратіону (2012).
Ігор в 13 років став кандидатом в майстри спорту України з карате. На цей час подані документи на присудження звання майстра спорту України з карате при досягненні 16 років.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x