Серійних грабіжників зловили «на гарячому»

7 Березня 2014, 18:02
0

Працівниками міліції затримано зловмисників, які протягом місяця грабували громадян міста. Збитки, завдані їхньою кримінальною діяльністю, встановлюються. За вчинене чоловікам загрожує покарання до шести років ув’язнення.

Про це повідомили в прес-службі СЗГ УМВС України в Черкаській області.

Протягом останнього місяця до чергової частини Придніпровського районного відділу міліції почали надходити повідомлення від жителів району про те, що їх було пограбовано. Невідомі особи у вечірній час нападали на громадян, завдавали їм тілесних ушкоджень та відбирали все цінне: жіночі сумочки, сумки з продуктами харчування, мобільні телефони, каблучки та кошти. Нападники чітко розділили між собою обов’язки: доки один з них тримав жертву, інший відбирав усе цінне. Потім зловмисники швидко тікали.

Провівши ряд оперативних заходів, працівники міліції встановили осіб, які можуть бути причетні до пограбувань. Під час спроби вчинити ще одне пограбування зловмисники були «затримані на гарячому». Як удалося встановити, до вчинення серії грабунків причетні 27-річний та 29-річний жителі Одеської області, які приїхала до міста Черкаси в пошуках роботи. Наразі їх затримано.

За цим фактом слідчим відділом Придніпровського районного відділу міліції відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України (грабіж). Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років. Триває досудове розслідування.

guest

0 Коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x