Черкащанка – чемпіонка світу з фітнесу серед дітей

Чемпіонат світу з фітнесу серед дітей та підлітків відбувся нещодавно в місті Нови Сад (Сербія). \”Нова Доба\” про це дізналася на сайті \”Черкаський спорт\”.

У змаганнях взяли участь 124 учасники із 11 країн. Семеро черкащанок, вихованок студії «Грація» (керівник – Антоніна Оробець), у складі збірної представляли Україну на чемпіонаті. П\’ятеро із них вийшли в фінал. Анна Мельникова перемогла конкуренток вікової категорії 8-9 років і здобула золоту медаль.

Дві черкаські спортсменки цієї категорії Катерина Діденко та Єлизавета Шевченко отримали кубки фіналістів, посівши відповідно 5 і 6 місця. Юні фітнесістки категорії 10-11 років Дарина Ковбасюк і Анжелла Гулідов зайняли відповідно фінальні 5 і 6 місця, змагаючись з 29 суперницями своєї категорії. Тренер дівчат – Лідія Лєнська.