В Україні відновлюють призов в армію

В Україні відновлюють призов в армію

З 1 травня набрав чинності указ в. о. Президента України щодо відновлення призову на строкову військову службу. В армію призивають не лише осіб чоловічої статі, яким виповнилося від 18 до 25 років, а й офіцерів, що отримали звання на військових кафедрах цивільних ВНЗ. Про це „Нова Доба” дізналася на офіційному інтернет-представнцтві в. о. Президента України.

В.о. президента України Олександр Турчинов підписав указ „Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави”. В указі зазначається, що у 2014 році має бути проведено призов „на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України придатних за станом здоров\’я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 25-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу”. Згідно з текстом указу, такі заходи проводяться „ураховуючи дальше загострення суспільно-політичної ситуації на сході та півдні України, факти неприхованої агресії, активізації дій незаконно створених збройних формувань проросійського спрямування, захоплення та блокування будівель органів державної влади, органів військового управління, військових частин, транспортних комунікацій у Донецькій і Луганській областях, що становить загрозу посягання на територіальну цілісність, втручання у внутрішні справи України з боку Російської Федерації, та з метою підтримання Збройних Сил України, інших військових формувань у боєздатному стані, нарощування їх здатності давати адекватну відповідь реальним і потенційним загрозам України”.

Окрім того, за призовом осіб офіцерського складу призиватимуться громадяни України, які здобули вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу і яким присвоєно відповідне військове звання офіцера запасу.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x