На вулицях Черкас 99 відкритих люків

Дата: 1-10-2013, 16:54

На вулицях Черкас 99 відкритих люків
Сьогодні на вулицях Черкасах відкритими стоять 99 люків. Вандали викрали 68 кришок люків та 31 решітку зливової каналізації. Своє занепокоєння з цього приводу висловив секретар міської ради Віктор Білоусов.

– Дії вандалів, які знімають кришки люків і решітки зливової каналізації та здають їх на металобрухт – це біда нашого міста, – наголошує Віктор Федорович. – Довгий час у цих об’єктів не було власника, оскільки люки зливової каналізації не перебували на балансі у жодної з комунальних установ.
З цього року вони передані на обслуговування КП «ЧЕЛУАШ», яке опікуватиметься ними й надалі. Зокрема, слідкуватиме, аби кожен з люків був закритий кришкою та не створював аварійних ситуацій на дорозі та небезпеки для людей.
Віктор Білоусов запевнив, що найближчим часом буде вирішено питання з виконавчою службою про розблокування рахунків підприємства, після чого КП «ЧЕЛУАШ» будуть виконані відповідні роботи.

Директор КП «ЧЕЛУАШ» Олександр Нікіпелов зауважив, аби в подальшому запобігти вандалізму, решітки зливової каналізації повинні мати відповідні кріплення. А це – додаткові кошти. Приміром, одна антивандальна решітка зливової каналізації разом з установкою коштуватиме близько трьох тисяч гривень.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода