Держсанепідслужба нагородила двох черкащан до Дня медика

18 Червня 2014, 10:18
0

З нагоди професійного свята – Дня медичного працівника – Державна санітарно-епідеміологічна служба України нагородила своїх працівників у регіонах.

Про це «Новій Добі» повідомили в Держсанепідслужбі України в Черкаській області.

У цьому списку – двоє черкащан: Семенець Артур Сергійович – головний спеціаліст відділу епідеміологічного нагляду Уманського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Черкаській області; та Коренюк Іван Михайлович – завідувач Чорнобаївського районного відділення Золотоніського міжрайонного відділу ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України».

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x