На Черкащині виготовляють дорожні знаки до Шевченківських місць

Дата: 26-12-2013, 12:59

На Черкащині виготовляють дорожні знаки до Шевченківських місць
До відзначення 200-ї річниці з дня народження Кобзаря на дорогах Черкащини додатково встановлять 29 знаків маршрутного орієнтування. У Службі автомобільних доріг у Черкаській області «Новій Добі» кажуть, що наразі їх вже виготовляють у одній з філій ДП «Черкаський облавтодор». Вартість робіт сягне близько 150 тис грн.

– Інформаційні вказівники встановлять упродовж двох наступних місяців наступного року при настанні відповідних погодних умов, - зазначає заступник начальника відділу ремонту та експлуатаційного утримання доріг Руслан Гребенюк. – Найбільше знаків, одинадцять, у Звенигородському районі. Два у Канівському, вісім у Лисянському, три в Золотоніському та п’ять в Уманському.

Частина знаків матиме розмір 1,80 х 2,70 м, решта – 4,50 х 2,80. За існуючою схемою туристичних маршрутів у області нині вже встановлені 19 знаків з інформацією про туристичні об’єкти. Також на дорогах державного значення визначені місця для стоянки екскурсійного транспорту. Всього в краї нараховується більше 29 тис дорожніх знаків.

Крім того, за програмою, розробленою Укравтодором, дорожні знаки із зазначенням напрямку руху до Шевченківських об’єктів на Черкащині встановлять у кожному регіоні країни.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода