В Черкаській обласній лікарні пройшли тактико-спеціальні навчання

В Черкаській обласній лікарні пройшли тактико-спеціальні навчання

Учора, 13 серпня на території Черкаської обласної лікарні в приміщенні обласного діагностично-консультативного центру пройшли тактико – спеціальні навчання. Про це «Новій Добі» повідомили в прес-службі ДСНС України в Черкаській області.

Під час їх проведення було перевірено готовність персоналу лікарні та ДПД об’єкту до дій під час виникнення пожежі, а також боєготовність пожежно-рятувальних підрозділів Черкаського гарнізону під час гасіння пожеж у лікувальних закладах.

Перед практичною частиною керівництво закладу ознайомило працівників держслужби з архітектурно-технічними особливостями об’єкту, зокрема особливу увагу було приділено системам захисту, шляхам під’їзду пожежної техніки до наявних зовнішніх вододжерел на території та шляхам евакуації.

Під час навчань учасники відпрацювали питання взаємодії штабу пожежогасіння з адміністрацією об’єкта та організацію на місці роботи газодимозахисної служби під час гасіння пожежі.

За легендою навчань, пожежу в побутовому приміщенні виявила сестра-господарка, вона ж і повідомила про небезпеку до Служби порятунку. Тим часом, адміністрація об’єкта, використовуючи внутрішню радіомережу, оголосила сигнал «тривоги» та почала організацію евакуації людей із небезпечної зони. Тим часом до об’єкту почали прибувати пожежні розрахунки найближчих пожежно-рятувальних підрозділів.

Одягнувши захисні протигази вогнеборці в умовах сильного задимлення на третьому та четвертому поверхах провели розвідку пожежі, та визначилися із найбільш небезпечними ділянками, де оперативно було розгорнуто «бойові дільниці».

– «Спостерігаючи за ходом спільних навчань, я переконався у необхідності таких заходів, вони вкрай необхідні і для того, щоб на власні очі побачити можливі небезпеки і головне спробувати свої сили у фактично наближеній до реальної небезпеки ситуації. До того ж ми змогли перевірити власну добровільну пожежну команду, а також практично відпрацювати евакуаційні заходи», – коментує головний лікар Черкаської обласної лікарні Олександр Дудник.

Реклама

Реклама0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x