У Смілі через замикання загорілася квартира

15 Серпня 2014, 16:19
0

Учора, 14 серпня о 13:00 у квартирі на 7-му поверсі 9-ти поверхового житлового будинку на вул. Кармелюка, сталася пожежа. Про це «Нову Добу» поінформували в прес-службі ДСНС України в Черкаській області.

Дуже швидко, поки пожежу не помітили жителі будинку, вогонь поширився по всій квартирі. До місця пожежі одразу були направлені 3 одиниці пожежної та спеціальної техніки із смілянської пожежно-рятувальної частини та пожежний автомобіль ДПД «СЕМЗ». Завдяки спільним зусиллям рятувальників о 14:55 пожежу було локалізовано, а о 16:49 – ліквідовано. Під час ліквідації пожежі вогнеборцям довелося провести евакуацію 10 мешканців будинку, 3 з яких діти.

Я вдалося з`ясувати під час попереднього розслідування, до короткого замикання та загорання призвела електромережа, яка не витримала сильного перенавантаження. У результаті пожежі вогнем знищено побутову техніку та домашні речі. На разі збитки завдані вогнем підраховуються.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x