Залізниця підвищує ціну за проїзд

1 Жовтня 2014, 19:29
0

З сьогоднішнього дня, 1 жовтня, піднімається вартість проїзду залізничним транспортом на 10%.

Згідно з повідомленням прес-служби Укрзалізниці, з 1 жовтня піднімається тариф на пасажирські залізничні перевезення на 10%. Однак, як зазначають залізничники, чергове підвищення тарифу не робить пасажирські залізничні перевезення рентабельними.
Нагадаємо, осіннє підвищення тарифу є вже другим у цьому році. Раніше, з 1 серпня ціни на залізничні квитки також виросли на 10%.
Про це «Новій Добі» стало відомо з сайту RBN.

В свою чергу тариф на перевезення багажу та вантажобагажу мінятися не буде.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x