Приватні підприємці мають надавати копії фіскальних чеків та кожен Z-звіт

«Чи й справді з нового року до органів ДФС треба направляти копії фіскальних чеків?»

Приватний підприємець Олег Андрійович м. Черкаси

Як розповіли в Державній податковій інспекції у Черкасах, з 1 січня 2015 року всі електронні контрольно-касові апарати (ЕККА) повинні відправляти копії кожного фіскального чека та кожний Z-звіт до органів державної фіскальної служби. Відповідно до вимог Закону України від 04.07.2013 №406-VII, набирає чинності нова редакція п.7 ст.3 Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».
Зокрема, суб’єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій, повинні подавати до органів ДФС електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, що містяться на контрольній стрічці в пам’яті реєстраторів розрахункових операцій або в пам’яті модемів, які до них приєднані.

Суб’єкти господарювання, котрі використовують такі реєстратори розрахункових операцій, як електронні таксометри, автомати з продажу товарів (послуг), та реєстратори розрахункових операцій, що застосовуються для обліку та реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, повинні подавати до органів ДФС по дротових або бездротових каналах зв’язку інформацію про обсяг розрахункових операцій, виконаних у готівковій та/або в безготівковій формі, або про обсяг операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, що міститься в фіскальній пам’яті зазначених реєстраторів розрахункових операцій.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x