Черкаські студенти зможуть навчатися в університетах країн ЄС

Черкаські студенти зможуть навчатися в університетах країн ЄС

«Шануємо традиції, творимо сьогодення, крокуємо в майбутнє» – саме під таким девізом навчаються студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. На сьогодні їх налічується понад 6 тисяч, а щороку до вишу в період вступної кампанії надходить майже 10 тисяч заяв абітурієнтів.
Минулого року Черкаський національний університет за консолідованим рейтингом «Освіта. UA» посів 51 місце серед вишів України, за науковим рейтингом «Scopus» – 21 місце.

Повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».

За словами очільника університету Олександра Черевка, до вступної кампанії виш починає готуватися ще задовго до її початку. От нещодавно в стінах ЧНУ його керівники розповіли про особливості цьогорічної вступної кампанії та презентували свій ВНЗ.

– На сьогодні життя університету насичене знаковими подіями, більшість з яких, зокрема в освітній сфері, пов’язана з продовженням імплементації ЗУ «Про вищу освіту». Тривають процедури ліцензування нових спеціальностей, на які є попит з боку держави, бізнесу та які будуть цікавими для абітурієнтів. З метою забезпечення підготовки громадян до захисту суверенітету нашої держави буде відкрито військову кафедру, – зазначив в.о. ректора ЧНУ Олександр Черевко. – З 1 вересня маємо намір розпочати навчання іноземних студентів. До того ж, наші студенти мають можливість навчатися в університетах країн ЄС. ЧНУ заключив договори з університетами Польщі, Чехії, підготовлено договір про співпрацю з вишем Литви.

Постійно відбувається впровадження у освітній процес сучасних інформаційних технологій, зокрема для створення електронних курсів, проведення дистанційних лекцій та наукових конференцій.
– У 2015 році передбачено проведення низки заходів присвячених 420-річчю з дня народження Богдана Хмельницького, тож майбутні студенти зможуть всебічно розвиватися у стінах нашого вишу, – додав керманич ВНЗ.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x