В уманському парку з’явиться Ейфелева вежа

Дата: 2-10-2013, 11:44

В уманському парку з’явиться Ейфелева вежа
Відкриття Ейфелевої вежі відбудеться 5 жовтня, о 17.30 в Центральному парку міста. Це подарунок жителям Умані на День міста від народного депутата України Антона Яценка.

Народний депутат пообіцяв подарувати уманчанам символ Франції ще в червні цього року під час мистецького заходу «Французька весна».
Тоді в художньому музеї міста відбулася виставка фотосвітлин відомого французького фотографа Робера Дуано та концерт французької пісні. Варто відзначити, що в Україні виставка картин всесвітньовідомого митця проходила лише в двох містах – Києві та Умані, нагадує прес-служба народного депутата.

Антон Яценко вважає, що відкриття Ейфелевої вежі не лише зміцнить відносини між країнами, а й розширить туристичний потенціал міста.

Нагадаємо, що наприкінці липня Антон Яценко вже обіцяв уманчанам подарунок – цілодобове водопостачання, яке мусить запрацювати до кінця року. Нині воду в Умані подають двічі на добу по кілька годин, бо забезпеченість міста водопостачанням сягає лише 30 %. Про це повідомляв сайт Прочерк.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода