Жителька Звенигородки подарувала місту близько сотні саджанців тюльпанів

17 Березня 2015, 18:29
0

Продовжується започаткована районною радою акція «Подарую квітку місту» і першою, хто долучився в цьому році до цієї доброї справи, стала жителька міста Звенигородка Алєксєєва Марія Сергіївна.

Про це «Нова Доба» дізналася в Звенигородській РДА.

Вона надала близько сотні саджанців тюльпанів та 20 кущів ромашки, які були висадженні працівниками виконавчого апарату районної ради на клумбі центральної вулиці міста біля адмінприміщення районної ради. Голова районної ради Володимир Петрович Кучер висловив особисту вдячність за наданий посадковий матеріал Марії Сергіївні, яка своїм вчинком посприяла благоустрою міста.

guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x